Tour de'presja

Tour de'presja - południowo - wschodni alians przeciw depresji

Tour de’presja – południowo – wschodni alians przeciw depresji to były 4 dni pracy poświęcone Dniu depresji który dzisiaj przypada na 23 lutego.

Propagowanie narzędzia wspieranego przez Komisja Europejska w Polsce oraz World Health Organization (WHO) à https://ifightdepression.com/pl/  trenowaliśmy pod okiem doktora Piotra Toczyskiego.

Ale te 4 dni poświęciliśmy również na budowanie #podkarpackialiansprzeciwdepresji , który podpisali między innymi burmistrz miasta i gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon, prezydent miasta Tarnobrzeg Dariusz Bożek, przedstawiciele organizacji pozarządowych Fundacja Q, Damy Radę Tarnobrzeg, Regionalna Fundacja Filmowa, FAO, Ośrodek Radość Życia, Centrum Aktywności Senioralnej w Stalowej Woli, Stowarzyszenie Synergia, MOPS Stalowa Wola, WTZ Tarnobrzeg, MOPS Tarnobrzeg, Placówka Wsparcia dla dzieci i Młodych Tęcza – Stalowa Wola i wielu innych pięknych ludzi z szkół, firm i gabinetów.