Creating a better future together

NASI SPONSORZY

Zobacz kto już jest z nami

POMAGAMY UKRAINIE

Nasze projekty

Sprawdź jak niesiemy pomoc

Nie dzielimy ludzi na tych potrzebujących pomocy i tych, którzy ją niosą. Wiemy, że wolontariusze potrzebują naszego wsparcia tak samo jak ich podopieczni. 

POWER BANK DLA POMOCY

CITY NGO

KULTURA W KWARANTANNIE

Stawiamy
na ludzi

O nas

Budujemy kolorową przyszłość

Buduj ją razem z nami. Sprawdź nasze obecne projekty.

Wolontariusze

W naszych projektach pomagamy również tym, którzy chcą nieść pomoc.

Ludzie

Rozumiemy, że wszyscy potrzebujemy pomocy, nawet kiedy sami ją niesiemy innym.

Lokalnie

Wiemy, że budowanie dobrego świata należy zaczynać od najbliższych.

Artystycznie

Rozwój artystyczny i możliwość eksponowania własnych emocji to prawo każdego z nas. 

group-of-volunteers-working-in-community-charity-d-HGLXXXZ-2.jpg
volunteers-serving-hot-soup-for-homeless-in-commun-9FN2MPW-2.jpg

Open Donation

Your Donation Is Hope For Them

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse gravida id risus vitae euismod. In sit amet risus eget dui.

Tutaj rodzi się kreatywność

STREFA COWORKING

Program dla wolontariuszy

Wiemy, że czasem każdy potrzebuję pomocy – my nie pomijamy nikogo.

Program dla partnerów

Prowadzimy specjalny program dla partnerów, którzy wspierają nas w pomaganiu innym.

Wspomóż nas

Nasze projekty stale potrzebują paliwa. Często tym paliwem jest Twoja pomoc. Nie pozostań obojętny.

NASZE DZIAŁANIA

Widzimy potencjał

Widzimy kreatywny potencjał w ludziach i ich przedsięwzięciach. Nasze projekty wspierają ich w realizacji celów, marzeń lub wyzwań, które przed nimi stoją.

POMAGAJ INNYM

ZOSTAŃ NASZYM WOLONTARIUSZEM

Pomagaj innym, a my jesteśmy gotowi wspierać Ciebie. Wspólnie osiągniemy założone cele.

Co nowego?

Sprawdź nasze aktualności

304786267_632206538421900_4271065942501128636_n
IMG20221027131058

LICZYSZ SIĘ Z NAMI?

Twoje wsparcie się liczy

Dołącz do nas wolontariuszy, partnerów lub pracowników. Zmieniaj z nami świat i budź w ludziach kreatywność. 

Nasza fundacja

Fundacja Q

Każda historia ma swój początek. Każda historia jest inna. Każda na swój sposób wyjątkowa. Nasza także. Od początku w naszych głowach toczyła się zawzięta walka myśli, idei i pomysłów, które rywalizowały ze sobą, aby być tym pierwszym, który ujrzy światło dzienne. Postanowiliśmy dać im wszystkim szansę – nie odsuwać żadnego w kąt, nie zostawiać na później i małymi krokami wdrażać nasze idee w życie. Chcieliśmy stworzyć miejsce, będące nieograniczoną przestrzenią realizacji naszych planów . I tak w 2018 roku powstało serce kłębiących się w naszych myślach projektów – Fundacja Q. Rok później w Szkole Podstawowej w Rozalinie stworzyliśmy tętniące życiem „Muzeum Opowieści”. Nasza wielopłaszczyznowa koncepcja nabrała realnych kształtów w momencie zadomowienia się w nowej siedzibie. To miejsce pozwoliło nam rozwinąć skrzydła i nadać naszej koncepcji niebotycznych kształtów. W niespełna rok od rozpoczęcia działalności pchnęliśmy życie i kolor w szare mury dawnej szkoły. Udało się nam zorganizować cykl koncertów zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców, spotkania z literaturą, których cykl opatrzyliśmy wdzięczną nazwą „QlturaFest” czy liczne plenery fotograficzne. Byliśmy twórcami imprez charytatywnych i inicjatorami działań wspierających rozwój lokalnej społeczności.

Przeprowadziliśmy warsztaty, egzaminy zawodowe oraz pomogliśmy osobom borykającym się z brakiem pracy zdobyć nowe kwalifikacje i staże, które otworzyły im drogę do podniesienia swojej pozycji na rynku pracy. Ci ludzie uwierzyli także we własne możliwości. Byliśmy obecni na różnych festiwalach muzycznych: na Folkowisku, Rozsypańcu, w Cieszanowie na Rock Festiwal, gdzie mieliśmy okazję współtworzyć miasteczko organizacji pozarządowych City NGO. Dumnie współorganizowaliśmy festiwal Wędrowiec. Nie potrafimy usiedzieć w miejscu. Stagnacja?

To nie dla nas! W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się zajęcia skierowane do mam i ich pociech, prowadzimy kursy językowe i pozwalamy innym odkryć świat mediów dzięki cyklowi wykładów w ramach Społecznej Akademii Dziennikarstwa im. Rafała Potockiego. Oprócz tego organizujemy regularne spotkania MAK – Mała Akademia Komiksowa i Slajdowisko, czyli spotkania z FotoSztuką. Wspólnie z Nami możecie realizować własne wizje i projekty. Macie jakiś pomysł? To zachęcamy do współpracy! Połączmy siły bo razem, możemy więcej!